Přenosné

„Přenosné“ váhy jsou obecně definovány jako ty, které se snadno přemisťují, protože jsou lehké nebo mají namontovaná kolečka/rukojeti Některé přenosné váhy mají volitelně k dispozici přenosná pouzdra.

Třída přesnosti III

Splňují třídu přesnosti III: Evropská směrnice 2014/31/EU (NAWI) nařizuje (Nařízení vlády č. 121/2016 Sb.), že jakákoli váha používaná pro lékařské účely musí splňovat třídu přesnosti III.

Hold

Hold: Zvláště užitečné, pokud se osoba, kterou vážíte, pohybuje. Stiskněte tlačítko Hold a hodnota na displeji se stabilizuje, což vám umožní přesně odečíst hmotnost.

4 roky záruka

4 roky záruka: Od ledna 2018 má každá ověřitelná lékařská váha Marsden třídy přesnosti III čtyřletou záruku.

Tare

Tare: Chcete-li získat přesnější hodnotu vážení, použijte funkci Tare pro odstranění nežádoucí hmotnosti zobrazené na displeji váhy.

BMI

BMI: Většina lékařských vah společnosti Marsden má výpočet BMI. Zadejte výšku pacienta pro zobrazení BMI; pro váhy s automatickým výškoměrem se BMI zobrazí přímo.

BSA

BSA: Unikátní parametr u vah Marsden. Parametr BSA (výpočet plochy povrchu těla) činí váhy Marsden ještě užitečnější, zejména při výpočtu dávek léků.

MDD

Schválený zdravotnický prostředek (ZP): splňují směrnice o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS, zákon č. 268/2014 Sb., v platném znění). Mnoho lékařských vah Marsden má schválení ZP, což Vám poskytuje větší klid.

Síťové napájení/vyměnitelné baterie

Síťové napájení/vyměnitelné baterie: Tyto váhy mohou být napájeny buď pomocí síťového adaptéru, nebo pomocí nabíjecích baterií. Ověřte si požadavky na baterie a jejich předpokládanou životnost.

Nabíjecí baterie

Nabíjecí baterie: Pro větší nezávislost je většina vah Marsden napájena interní dobíjecí baterií, což umožňuje jejich používání kdekoli bez ohledu na umístění nejbližší síťové zásuvky.

Micro USB

Micro USB: Váhy s Micro USB portem mohou odesílat údaje o hmotnosti pacienta do počítače. Nedodáváme software pro příjem dat; prosím, kontaktujte nás, pokud chcete automatizovat datové přenosy.

Výškoměry

Výškoměry: Některé zdravotnické váhy Marsden umožňují měření výšky, užitečné pro výpočet BMI; některé výškoměry jsou automatické, což znamená, že výška je odeslána přímo do váhy pro automatický výpočet BMI.