Již více než 90 let se britští lékaři a britský průmysl spoléhají na společnost Marsden pro její spolehlivost, přesnost a výhodnou cenu.

V dnešní době najdete váhy společnosti Marsden po celém světě, od Spojených států až po Afriku. Jsme hrdí na to, že jsme schopni naplnit jakoukoliv potřebu v oblasti vážení.

Jsme předním dodavatelem vážících zařízení do nemocnic a všechny naše profesionální zdravotnické váhy jsou váhy se schválenou přesností třídy III.

Marsden nabízí kompletní výrobní servis na míru. Naše továrna v Yorkshire je plně vybavena pro výrobu vážicích přístrojů dle individuálních potřeb zákazníků.

Váhy Marsden jsou používány předními britskými společnostmi pro hubnutí. Přenositelnost, snadnost použití a robustnost znamenají, že se sportovní váhy společnosti Marsden staly vahami první volby poradců pro hubnutí.

Marsden je lídrem na trhu v oblasti vah pro telemedicínu. Mnohé z našich zdravotnických vah mají možnost připojení Bluetooth.

Naše veterinární váhy jsou jedny z nejrozšířenějších veterinárních vah ve Velké Británii – veterinární váhy Marsden jsou používány veterináři, chovateli, majiteli domácích zvířat, zoo a útulky.

Chceme si být jisti, že stále plníme a překonáme potřeby a očekávání našich zákazníků. To je od roku 1926 firemní étos.

Díky přesunu z našich původních poboček v Londýně do Rotherhamu v South Yorkshire, otevření továrny Marsden v roce 2001 a investicím do nových technologií jsme se neustále vyvíjeli, abychom zajistili, že zůstaneme konkurenceschopní jak z hlediska cen, tak z hlediska kvality.

Váhy Marsden jsou k dispozici ve 23 zemích po celém světě.

Marsden je členem UK Weighing Federation. Dále jsme akreditováni následujícími orgány:

SGS Limited (UKAS Accredited Notified Body No. 0120) z hlediska ustavovení ISO 9001:2015.

SGS Limited (UKAS Accredited Notified Body No. 0120) z hlediska ustanovení Směrnice 2014/31/EU, Příloha 11.2, prohlášení EC o shodě.

Naše společenská odpovědnost je pod pravidelnou kontrolou. Všechna naše zařízení splňují evropskou směrnici WEEE o snižování elektronického odpadu. Naše firemní vozidla jsou vybírána na základě jejich nízkých emisí. Každý rok jsme si stanovili cíl pro dary na charitu – našimi příjemci jsou pouze organizace Battersea Dogs & Cats Home a Veterans With Dogs. Navíc stále aktivně přezkoumáváme naši politiku v oblasti životního prostředí a jsme otevřeni novým myšlenkám.

Jako výhradního partnera pro zastupování společnosti Marsden v oblasti obchodu a servisu na území Česka a Slovenska jsme si vybrali společnost Medicton Group s.r.o.